KONST / Litografier / Färglitografi 16087056
*
nr 1608 7056
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 9/10, uggla. Färglitografi, bildmått: 65x45cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 mars 2024
kl 20:13:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/3 09:43:17
1
100 kr
20/3 20:06:00
2
150 kr
21/3 21:22:55
3
200 kr
23/3 17:49:12
4
350 kr
24/3 08:23:24
5
450 kr
24/3 20:31:02
6
450 kr
24/3 20:31:02
5
450 kr (Budbetjänt)
24/3 22:58:28
7
500 kr
25/3 19:00:26
8
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 65x45cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uggla
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:46
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:26
-
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:29
-
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:01
-
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:10
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1608 7056
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 9/10, uggla. Färglitografi, bildmått: 65x45cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/3 09:43:17 | 1 | 100 kr |
20/3 20:06:00 | 2 | 150 kr |
21/3 21:22:55 | 3 | 200 kr |
23/3 17:49:12 | 4 | 350 kr |
24/3 08:23:24 | 5 | 450 kr |
24/3 20:31:02 | 6 | 450 kr |
24/3 20:31:02 | 5 | 450 kr (Budbetjänt) |
24/3 22:58:28 | 7 | 500 kr |
25/3 19:00:26 | 8 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 65x45cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uggla
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:46 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:26 -
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:29 -
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:01 -
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:10